بنـــــدر مــقام
آب و هوای بندرمقام
درباره ما


عبدالله دواري ٍ اين وبلاگ درباره بندر مقام ميباشد.
ایمیل : adim2002ir@gmail.com
نویسندگان
ساعت
اطلاعات
نتایج زنده

ایجاد موج شکن در بنادر ساحلی غرب استان
ایجاد موج شکن در بنادر ساحلی غرب استان

نماینده مردم غرب استان در مجلس با اعلام این خبر که در بنادر ساحلی غرب استان موج شکن ایجاد خواهد شد گفت : موج شکن در بنادر  بندر شیو ، مقام ، طاعونه ، گرزه ، شیرویه ، شناس ، دیوان ، مغویه ، بندر معلم ، برکه سفلین ، کنخ و حمیران ایجاد خواهد شد .


وی افزود : با طرح پشنهاد بنده در مورد ایجاد موج شکن در بنادر ساحلی غرب استان در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی موافقت بعمل آمد و با رای خوب اعضای کمیسیون عمران در بودجه سال 88 به عنوان قانون در آمد و باعث شد تا ایجاد موج شکن در روستاهای بندر شیو ، مقام ، طاعونه ، گرزه ، شیرویه ، شناس ، دیوان ، مغویه ، بندر معلم ، برکه سفلین ، کنخ و حمیران در دستور کار قرار گیرد .

احمد جباری در ادامه گفت : کارفرمای ایجاد موج شکن در بنادر غرب استان سازمان بنادر و دریانوردی و مجری آن هم قرارگاه خاتم در سراسر شهرستان های بندرلنگه و پارسیان می باشد .

نماینده مردم در مجلس گفت : این موج شکن ها برای رفع نیازهای صیادان و دریانوردان و دریادلان بنادر ایجاد خواهد شد که در بعضی از مناطق کار ایجاد این موج ششکن ها شروع شده و در بعضی  بنادر هم به زودی انجام خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه ایجاد موج شکن می تواند تحولات خوبی را در زمینه ایجاد اشتغال بهتر و رفاه صیادان و دریانوردان بوجود آورد گفت : صیادان سهل الوصول تر می توانند به انجام امورات دریانوردی و صیادی بپردازند .

 


موضوع :


نویسنده :عبدالله دواري در تاریخ چهارشنبه دهم فروردین ۱۳۹۰